Yeni Ford Tourneo ve Transit Connect Karşınızda!

Ticari Araçlar

Türkiye ve Avrupa’nın ticari araç lideri olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine göre yenilediğimiz Ford Tourneo ve Transit Connect ile tanışmaya hazır mısınız?

Yenilenen iç ve dış tasarımının yanı sıra pratiklik, hareketlilik, optimum kullanım maliyeti ve yakıt tasarrufunu bir arada sunduğumuz Yeni Tourneo ve Transit Connect’in gelişmiş teknolojik donanımları, 8 ileri otomatik şanzımanı ve güçlü motor seçenekleri ile standartları yeniden belirliyoruz.

Yeni Ford Tourneo ve Transit Connect, yeni nesil EcoBlue motoru ile artık hem daha çevreci hem de çok daha verimli bir sürüş sunuyor. Ayrıca 8 ileri otomatik şanzımanı, start/stop sistemi kablosuz şarj ünitesi, SYNC3 ve 6" dokunmatik ekranı, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Aktif Park Asistanı, Şerit Takip Sistemi, Trafik Levhası Tanıma Sistemi, Akıllı Hız Sınırlandırma Sistemi (ISA), Çarpışma Önleme Yardımcısı ve HID Bi-Xenon & Gündüz Yanan LED farları ve Transit Connect'te standart olarak sunulan geri görüş kamerası gibi birçok etkileyici ve yeni özelliğiyle konfor, teknoloji ve performans limitlerinizi bir üst seviyeye taşıyor.

1.5L güçlü dizel motoru ve yenilikçi teknolojileriyle sınıfının lideri: Transit Connect

Yenilenen yüzü, ön tampon ve ızgarası ile dinamik bir görünüme kavuşan ve tasarımı ile sınıfında öne çıkan Yeni Ford Transit Connect, 1.5 litre 100PS ve çevre dostu Euro 6 emisyon seviyesine sahip dizel motoruyla ihtiyacınızın ötesinde bir güç sunuyor. Akıllı Cihaz İstasyonu ile akıllı telefonlar şarj edilirken aynı zamanda navigasyon cihazı olarak da kullanılabiliyor. SYNC ile yenilikçi teknolojileri kullanıcılarına sunan Transit Connect 3 yıl sınırsız kilometre garantisi ile segmentinde ilk ve tek olma özelliğini koruyor.

8 ileri hızlı otomatik şanzıman seçeneği ve 3 yıl sınırsız kilometre garantisi: Tourneo Connect

1.5L 100PS ve 120PS ve çevre dostu Euro 6 emisyon seviyesine sahip dizel motorlarla sunulan Yeni Ford Tourneo Connect; Akıllı Hız Sınırlandırıcı, 8 ileri hızlı otomatik şanzımanı ve anahtarsız giriş sistemi ile güvenlik ve konforu bir arada sağlıyor. Kablosuz şarj istasyonu özelliğine sahip Tourneo Connect, 6” dokunmatik ekran ve sesli komut sistemine sahip SYNC3 teknolojisi ile yenilikçi teknolojileri kullanma imkânı tanıyor. Aktif Park Sistemi’yle park manevralarını kolayca gerçekleştiren Tourneo Connect, HID Bi-Xenon ön farları, LED gündüz farları, ön tampon ve ızgarası ile konforun yanı sıra dinamik bir tasarım da sunuyor. Tourneo Connect, 3 yıl sınırsız kilometre garantisi sağlıyor.

Daha fazla bilgi ve seçenekler için:

Yeni Transit Connect

Yeni Tourneo Connect