“Geleceği Bugünden Yaşa”

Geleceği Bugünden Yaşa

“Geleceği Bugünden Yaşa” (Bring on Tomorrow) marka söylemi ile otonom, bağlanabilir ve elektrikli araçların rol oynayacağı gelecek için yepyeni ve çok heyecanlı bir vizyon belirledik. Otomotivin geleceği için yol gösterici bir rehber olacak bu vizyonumuzla, yenilikçi ürün ve hizmetlerle sürücü ve yolculara bir araçtan çok daha fazlasını vaat ediyoruz.

Bu global vizyona paralel, insan odaklı, hayatı kolaylaştıran tasarım ve yenilikçi teknolojilere sahip ürünlerimizle benzersiz bir müşteri deneyimi sunarak geleceğe hazırlanan bir markaya dönüşüyoruz.

Geleneksel süreç ve teknolojilerin yerini çevreci, elektrikli, hibrit ve otonom teknolojilere bıraktığı “Geleceği Bugünden Yaşa” vizyonunumuzu yansıtan ilk modeller; son dönemin yükselen trendi SUV segmentinin iki önemli oyuncusu olan Yeni Ford Kuga ve Ford Puma oldu. Kısa süre önce müşterilerimizle buluşan Ford SUV dünyasının bu en yeni üyeleri, akıllı bir dünya için akıllı araçlardan oluşan kapsamlı bir ürün portföyü geliştirme planlarımızın da başlangıcını temsil ediyor.

“Artık geleceği hayal etmiyoruz, yaşatıyoruz”

Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcımız Özgür Yücetürk; “Ford dünyasında bir slogan veya kampanyadan çok daha fazlası olan ‘Geleceği Bugünden Yaşa’, otomotivin geleceği için yol gösterici bir rehber olacak. Ford Otosan olarak bu yeni vizyon doğrultusunda otomotiv sektörünü yeniden yaratan marka olmak üzere yolumuza devam ediyoruz. Artık biz geleceği hayal etmiyoruz, yaşatıyoruz. Köklü mirasımızdan aldığımız güçle, bu değişimi satış ve satış sonrası müşteri deneyiminden başlayarak araçlarımıza ve teknolojilerimize yansıtmaya devam ediyoruz. Son yıllarda hızla büyüyen SUV segmentinde dengeleri değiştirecek Yeni Kuga ve Yeni Puma, bu alandaki iddiamızı yeni modellerle ortaya koyma yaklaşımımızın en önemli adımlarından biri,” sözleriyle Ford’un artık “gelecek”ten konuşan bir marka olduğunu vurguladı.

Geleceği Bugünden Yaşa

“Geleceği Bugünden Yaşa” vizyonumuz çerçevesinde; markamız ile özdeşleşen, güven, uygun fiyat ve keyifli sürüş değerlerini gelecek modellerimize de taşıyoruz. Yakın gelecekte sunmayı planladığımız hibrit ve elektrikli modellerin, sadece ayrıcalıklı bir kesime değil; tüm tüketicilere hitap etmesine özen gösteriyoruz. Ar-Ge süreci devam eden yeni modeller, elektrikli, şarj edilebilir hibrit ve içten yanmalı motorlara uygun esnek yapıları sayesinde değişken koşullara rahatlıkla ayak uydurabiliyor.