40 adet F-MAX'imizi ARC Lojistik'e Uğurladık!

ford-f-max-arclog-lojistik-40

2019 Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY) ödüllü Ford Trucks F-MAX modelimiz, ARCLOG Lojistik ile yollara çıkıyor. Bursa’nın ünlü lojistik firması, 40 adet F-MAX ile filosunu genişletiyor. ARCLOG Lojistik, başta Almanya, Belçika ve Hollanda olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine taşımacılık hizmeti sağlıyor. F-MAX’lerimiz uzun yola hazır!

Araç Teslimat Töreninde Önemli İsimler Bir Araya Geldi

Erdeğer Ford Trucks Bursa Bayii önderliğinde düzenlenen araç teslimat töreninde, ARCLOG Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Arabacı, Ford Trucks Satış Müdürümüz Murat Bakış, Ford Trucks Satış Bölge Müdürümüz Orhan Altınbaş, Erdeğer Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkerim Erdoğan, Erdeğer Grup Yönetim Kurulu Üyesi Murat Erdoğan, Erdeğer Grup Genel Müdürü Tunç Ertaş, Erdeğer Ford Trucks Satış Müdürü Korkut Karakaya, Erdeğer Ford Trucks Satış Yönetmeni Turgay Deniz ve Erdeğer Ford Trucks Satış Sonrası Hizmetler Koordinatörü Ahmet Orhan bir araya geldi.

Keyifli anların yaşandığı törende, ARCLOG Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Arabacı “F-MAX, şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazandı, yeni projeler ve iş birlikleri için Ford Trucks’ı tercih etmeye devam edeceğiz.” demeciyle F-MAX’e duyduğu güvenin altını çizdi.

Teslimat töreninde Ford Trucks yönetimimiz tarafından teşekkür plaketi takdim edilen ARCLOG Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Arabacı ayrıca konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“ARCLOG Lojistik olarak, filomuzu Ford Trucks marka araçlarla büyütmeye devam ediyoruz. Bu kararlarımızda hem Ford Otosan’ın 60 seneyi aşkın tecrübesiyle kamyon üretim, ürün geliştirme ve çözüm üretme yetkinliğini hem de Ford Trucks’ın sunduğu satış sonrası servis ve hizmetlerin faydasını göz önüne alarak ilerliyoruz. Özellikle de filomuzu Türk mühendislerin geliştirdiği ve Eskişehir’de üretilen ‘2019 Uluslararası Yılın Kamyonu’ ödüllü Ford Trucks F-MAX ile genişletmekten memnuniyet duyuyoruz. Yeni F-MAX, 500 PS güce sahip, düşük yakıt tüketimiyle dikkat çeken yüksek performanslı motoru ve ileri teknolojik donanımları ile şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazandı. Lojistik operasyonlarımızda bize çok önemli bir katkı sunacağına inanıyoruz.”

F-MAX, Düşük Sahip Olma Maliyetleri ile Güç ve Verimlilik Sunuyor

F-MAX, modern tasarımı ve sürücü odaklı yaklaşımının yanı sıra 2,5 metre genişliğindeki kabiniyle de konfor ve lüks sunuyor. Kokpit tarzı konsolun tasarımı, tüm fonksiyonlara kolayca erişilebilmesini sağlıyor. Sürüş deneyiminin keyfini artırmak için entegre edilen en küçük detaylarla birlikte kabinde ferah bir ortam sağlanıyor. Yeni F-MAX, 500 PS, 2500 Nm güç ve 400 kW frenleme gücü ile yüksek performanslı bir motor içeriyor. Üstün aerodinamik, aktarma sistemi kalibrasyonu ve teknik özellikler, yakıt tüketimi açısından mükemmel performans ile önceki modellere göre %6'lık iyileştirme sağlıyor. Teknik özellikler arasında E-APU teknolojisi ve predictive hız kontrolü (Max Cruise) de bulunuyor. Bakım maliyetlerinin %7'ye varan oranda azaltılması ve uzun bakım aralıkları, toplam sahip olma maliyetini düşürüyor. F-MAX’ın Ecotorq motoru, her türlü yol koşulunda maksimum performans ve minimum yakıt tüketimi sunuyor.

Güç, Verimlilik, Teknoloji ve Konfor F-MAX’te Bir Arada

Ağır ticari araç sektöründeki en saygın ve prestijli ödüllerden biri olan ‘2019 Uluslararası Yılın Kamyonu’ (International Truck of the Year - ITOY) ödülüne layık görülerek önemli bir başarıya imza atan Yeni Ford Trucks F-MAX, güç, verimlilik, teknoloji ve konforu bir arada sunuyor. Yüksek kapasiteli 225 Ah aküsü, 1350 litreye kadar artırılabilen yakıt tankı hacmi, aerodinamik tasarımı ve yüksek konforlu kabini ile yeni F-MAX uzun yollarda kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor.