Türkiye, Yeni Ford Kuga ile Harekete Geçiyor!

slider

Daha cesur ve şık görünüme kavuşan SUV aracımız Yeni Ford Kuga gelişmiş teknolojik özellikleri, etkileyici sürüş dinamikleri ve küçük hacimli 1.5 lt dizel motora eşlik eden manuel ve otomatik şanzıman seçenekleriyle artık Türkiye’de!

Güçlü, dinamik ve sofistike tasarıma sahip Yeni Ford Kuga ile harekete geç!

Yeni trapezoid ızgara ve altında bulunan küçük ızgaranın yanlarındaki LED gündüz farları ve şık görünümlü yeni sis farlarıyla Yeni Ford Kuga, oldukça güçlü ve sofistike bir görünüme sahip. Yeniden tasarladığımız stop lambaları ise sportif görünümünü tamamlıyor.

Yeni Ford Kuga’nın iç mekanını daha ergonomik, şık ve konforlu bir deneyim yaşatmak için ince bir işçilikle tasarladık. Daha sezgisel hale getirdiğimiz direksiyon ve klima kumandalarımız ise artık daha az sayıda ve kolay ayırt edilebilir butonlarla karşınızda. Soğuk havalarda konforunuzu artırmak için aracımızın direksiyonunu ısıtmalı deri opsiyonuyla sunarken, otomatik şanzımanlı modellerimizdeki direksiyona monte edilmiş tuş takımıyla ise ellerinizi direksiyondan ayırmadan vites geçişlerini manuel olarak yapabilmenizi sağlıyoruz.

Yeni Ford Kuga Türkiye’de Style, Titanium ve ST-Line olmak üzere üç donanım seviyesiyle sizinle tanışmayı bekliyor. Style donanıma sahip Yeni Ford Kuga’da birçok teknoloji ve fonksiyonel özelliği standart olarak sunuyoruz. Opsiyonel jant seçeneği ve aksesuarlar ile aracınızı kişiselleştirmenize olanak sağlayan Kuga ST-Line ise sportif görünümü ve spor süspansiyonuyla sizi ağırlıyor.

Kusursuz performans sunan Yeni Ford Kuga ile harekete geç!

Yeni 1.5 lt hacminde, turbo beslemeli Duratorq TDCi dizel motoru ilk kez sunduğumuz Yeni Ford Kuga, manuel ve Powershift otomatik şanzıman seçenekleriyle yollara hazır. Yeni 120 PS 1.5 lt TDCi motoruyla yakıt verimliliğini yaklaşık %5 geliştiren aracımız, ortalama 4,4 lt/100 km yakıt tüketimi ve 115 g/km CO2 emisyon değerlerine ulaşıyor. 1.5 lt TDCi motorlu 6 ileri PowerShift otomatik şanzıman kombinasyonumuz ise 120 PS güç ve 300 Nm’lik yüksek performans değeri sunuyor ve 4,8 lt/100 km yakıt tüketimi ve 124 g/km CO2 emisyon değerine ulaşıyor.

Benzinli versiyonumuz olan 1.5 lt’lik Ecoboost motor ise otomatik şanzıman kombinasyonuyla 182 PS ve 240 Nm’lik performans değerlerini sunuyor.

Akıllı teknolojilere sahip Yeni Ford Kuga ile harekete geç!

Akıllı teknoloji özellikleriyle sınıfının liderlik koltuğuna oturmaya da aday olan Yeni Ford Kuga, güvenlik ve donanımı bir arada sunuyor. Direksiyona müdahale etmeden sadece bir düğmeyle dikey ve paralel park alanlarına park etmenizi sağlayan Gelişmiş Otomatik Park Sistemi, çarpışma riskini azaltmaya yardımcı olan Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi’nin geliştirilmiş versiyonu, ışığın azaldığı ortamlarda görüşünüzü optimize eden Adaptif Ön Far Sistemi ve Akıllı Bagaj Kapağı öne çıkan teknolojik özellikleri arasında yer alıyor.

Park yerinden çıkarken gerçekleşebilecek kazaları önlemek için geliştirdiğimiz Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, her iki taraftan gelebilecek araçlara karşı sizi uyarıyor.

1.5 lt Ecoboost motorda sunduğumuz Ford Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi, her tekerleğe gönderilen torku göz kırpma hareketinizden 20 kat daha hızlı şekilde ayarlayarak kaygan zemin şartlarında sürüşü ve çekişi optimize ediyor.

Elektrikli Park Freni tek tuşla aracınızı güvene alıp orta konsolda daha fazla saklama alanına yer açarken, Kapı Kilidi Göstergesi bir bakışta kapıların kilitli olup olmadığını görmenizi sağlıyor.

Ayrıca aracınızı başka birine verdiğinizde MyKey teknolojisi ile içiniz çok rahat. Çünkü anahtarı programlayabilme sayesinde gelen çağrıları engelleme, üst hız limitini sınırlama, sürücü asistanını ve güvenlik özelliklerini devre dışı bırakmaya izin vermeme, müzik sisteminin maksimum ses düzeyini düşürme ve araçtakilerin emniyet kemerlerini takmamaları durumunda müzik ve ses sistemini tamamen devre dışı bırakma imkanı sunuyor.

Yeni Ford Kuga’da ilk kez sunduğumuz Ford’un Ayarlanabilir Bi-Xenon Far Sistemi ise ortamın aydınlık düzeyini algılıyor.

Araç içi bilgi ve eğlence sistemi SYNC 3 sahibi Yeni Ford Kuga ile harekete geç!

Titanium ve ST-Line donanımlarında sunduğumuz SYNC 3 özelliği, basit ve daha doğal sesli komutlar kullanarak müzik, navigasyon ve bağlantılı akıllı telefonunuzu kontrol etme özgürlüğü tanıyor.

Yeni Kuga’da ilk kez sunmaya başladığımız Apple CarPlay özelliğiyle 8 inçlik dokunmatik ekrandan akıllı telefonunuzdaki birçok uygulamaya da ulaşabilirsiniz.

Özgür Yücetürk: “Yeni Ford Kuga’yı SUV segmentinde öncü modelimiz olarak konumluyoruz.”

Basın lansmanımızda konuşan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcımız Özgür Yücetürk; “Geçtiğimiz sene paylaştığımız ‘Bir Başka’ stratejisiyle güçlendirdiğimiz ürün portföyümüzü yenilemeye devam ediyoruz. Yeni Ford Kuga’yı SUV segmentinde öncü modelimiz olarak konumluyoruz. Yeni Kuga’da sunacağımız, SUV segmentinde çok önemli bir yere sahip olan 1.5 litre dizel motor ve otomatik şanzıman seçeneğiyle daha geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Sunduğumuz zengin donanım seçenekleriyle Kuga müşterilerinin de farklı beklentilerini karşılarken segmentte donanım ve teknoloji çıtasını yükseltiyoruz. Yeni Ford Kuga şık ve cesur tasarımı, ekonomik ve verimli yeni motor ve şanzıman seçenekleri ve ileri teknolojik özellikleri ile rekabette güçlü bir şekilde yerini alıyor ve segmentin önemli oyuncularından biri olmaya hazırlanıyor.” sözleriyle Yeni Ford Kuga’nın iddialı duruşuna değindi.

İki farklı çekiş sistemi, üç farklı donanım seviyesi, dizel ve benzinli motor seçenekleriyle satışa sunduğumuz Yeni Ford Kuga, 117.000 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıyla yetkili satıcılarımızda sizi bekliyor. Büyük tanışmayı kaçırmayın!