BinYaprak’ın İlham Veren Şirketlerinden Biri Olduk!

BinYaprak

Kadınların iş hayatına kattıkları değerin farkındayız. Bu nedenle fırsat eşitliğine önem veren bir şirket olarak cinsiyet eşitsizliğiyle mücadele etmeye dijital kız kardeşlik platformu BinYaprak iş birliğimizle devam ediyoruz.

Daha Güçlü Kadınlar İçin BinYaprak ile Yol Arkadaşıyız!

İş hayatındaki potansiyelini keşfetmek isteyen tüm kadınlar ile bilgi birikimini paylaşmak isteyen çalışan kadınları ve onları destekleyen erkekleri ve kurumları kapsayan BinYaprak’ın ilham veren şirketlerinden biri olarak biz de kendilerine biçilen hayatların değil, kendi hayatlarının peşinde olan kadınların destekçisiyiz.

Türkiye’nin çalışan ve üretmek isteyen ilk kadın network’ü olan BinYaprak sunduğu video, canlı yayın etkinlikleri, makale, forum gibi imkanlarıyla bilgiye erişimi kolaylaştırarak iş hayatına atılmak isteyen kadınlara ilham veriyor. Biz de kadınların potansiyellerini keşfetmeleri için bu oluşumun bir parçası olduk.

5 Güçlü Kadın Liderimiz, BinYaprak ile Kadınlara İlham Verecek!

Ford Otosan ailesinden 5 güçlü kadın liderimiz, iş hayatına atılmaya hazırlanan 81 ilimizdeki üniversiteli kadınlar ile çalışan kadınların ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları BinYaprak’ta kadınlarla buluşuyor ve ilham veren hikayeleriyle onlara “Sen de yapabilirsin.” diyor.

İş hayatında ve sosyal hayatta daha güçlü kadınların olduğu bir gelecek için cinsiyet eşitsizliğiyle mücadele etmeye devam edeceğiz.