Yepyeni Modellerimizle Bursa Otoshow 2016’dayız!

Ford

Bir fuar haberimizle daha karşınızdayız! Bu kez 15-20 Kasım tarihlerinde Bursa Otoshow 2016 Fuarı’nda yepyeni modellerimizi görücüye çıkarıyoruz.

Arkas, Otokoç, Sönmez Koç, ve Şentürkler bayilerimizle katıldığımız fuarda klasikleşmiş efsanemiz Mustang, SUV ailemizin en büyük modeli Edge, yeni sportif modelimiz Focus ST-Line, pick-up segmentinin zirve oyuncusu Yeni Ranger’ın yanı sıra Ford Mondeo ve Kuga ile standımızdaki yerimizi aldık.

Efsane Mustang Bursa’da!

Köklü geçmişi, göz alıcı tasarımı ve yüksek performansıyla bir dünya efsanesi olan Mustang, çağa ayak uydursa da karakteristik tasarım özelliklerini korumaya devam ediyor. Mustang, kendine özgü alçak ve geniş tavanı, dik eğimli ön ve yan camları, üç boyutlu ve üç çizgi halindeki stopları, kaslı gövde dizaynı, köpek balığı burnu şeklindeki gövdesi ve ön ızgarası üzerindeki Mustang logosuyla efsane duruşunu sürdürüyor.

Rüzgarla yarışan aracımız Ford Mustag’i Fastback ve Convertible olmak üzere 2 farklı gövde seçeneğiyle sunuyoruz. Aracımızın 2.3 lt Ecoboost 317 PS ve 5 lt V8 421 PS motor seçeneklerinde manuel ve otomatik şanzıman versiyonları bulunuyor. Hızıyla herkesi gölgede bırakan aracımız, V8 motoruyla 0-100 km/s hızlanmasını 4.8 saniyede tamamlarken, 2.3 EcoBoost motoruyla ise 0’dan 100 km/s hıza 5.8 saniyede ulaşıyor.

SUV Ailemizin En Büyük Üyesi Ford Edge Bursa’da!

Güçlü yapısı ve sofistike tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çeken geniş ve modern iç mekana sahip SUV aracımız Yeni Ford Edge panaromik cam tavanı, özenli işçiliği ve ergonomik iç mekanıyla Bursalı müşterileriyle buluşuyor.

İleri teknolojileriyle sınıfının standartlarını yeniden belirleyen aracımız Ford Edge iç mekanda gürültüyü yok eden Aktif Gürültü Kontrol Sistemi, aracın hızına göre direksiyon çevirme oranını ayarlayan Sürüşe Duyarlı Direksiyon Sistemi ve aracın önüne çıkabilecek insan ve büyük nesneleri algılayıp tepki verilmediğinde otomatik fren yapan Yaya Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı gibi akıllı teknolojileriyle size konforlu ve güvenli bir yolculuk sunuyor.

Yüksek performans, düşük yakıt tüketimi ve emisyon değerleriyle de fark yaratan Yeni Ford Edge, 210 PS güç üreten çift turbo destekli gelişmiş 2.0 litre TDCi motoruyla yolların en hızlı yolcusu. Yeni Ford Edge’in ortalama yakıt tüketimi ise 5.8 lt/100 km.

Gücü, Cesareti ve İleri Teknolojileriyle Yeni Ford Ranger Bursa’da!

2015 yılında Avrupa’nın en çok satan pick-up modeli olan ve Euro NCAP testlerinden 5 yıldız alan güçlü ve cesur aracımız Ford Ranger, Bursa yollarına çıkmaya hazırlanıyor. Gelişmiş teknolojik donanımları, ileri seviye 4×4 çekiş gücü, suda ilerleme kabiliyeti ve bir önceki modeline göre yakıt tüketiminde %17’ye varan iyileşme oranıyla Ford Ranger zorlu görevlere meydan okuyor.

Ford SYNC2, 8” Renkli Dokunmatik Ekran, Geri Görüş Kamerası, Çift Ekranlı Renkli ve Fonksiyonel TFT Gösterge Paneli gibi ileri teknolojilere sahip Yeni Ford Ranger hayallerinizdeki güçlü aracın adı.

Sportif Ruhlu Ford Focus “ST-Line” da Bursa’da!

Sportif ruhlu aracımız Ford Focus “ST-Line” dış tasarımında ST-Line’a özel ön ve arka tamponu, ST-Line marşpiyeleri, ST-Line dış logoları, 17” Metalik Gri alüminyum alaşım jantları, gündüz yanan LED farları, ön sis farları, karartılmış arka camlarıyla; iç tasarımında ise spor koltukları, siyah tavan döşemesi ve ST-Line’a özel tasarladığımız vites kolu ve direksiyonuyla Bursalı müşterilerimizi ağırlıyor.

5 kapılı aracımız Focus ST-Line, 8” dokunmatik renkli ekran, Ford SYNC2, anahtarsız çalıştırma, geri görüş kamerası, direksiyondan vites değiştirme, sürücü ve yolcu yan hava yastıkları gibi tüm akıllı önerileriyle keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Focus ST-Line’ın 125 PS güç ve 159 Nm tork üreten 1.6-litre TIVCT motor versiyonunu manuel şanzıman kombinasyonuyla sunuyoruz. 125 PS güç ve 170 Nm tork üreten 1.0-litre Ecoboost motora ve 120 PS güç ve 300Nm tork üreten 1.5 L dizel motora sahip versiyonlarını ise otomatik şanzımanla sunuyoruz. Yakıt tüketiminde de liderliğe oynayan Focus ST-Line, 1.6-litre TIVCT versiyonuyla 5.9 lt/100 km, 1.0-litre Ecoboost motoruyla 5 lt/100 km ortalama yakıt tüketimi sağlıyor. 1.5-litre dizel motor seçeneğinde ise bu değer 3,8 lt/100 km.

Gücünden ve performansından ödün vermeyen yepyeni araçlarımızla Türkiye’yi tanıştırmaya devam edeceğiz.