VKV Şubat Ayı Etkinlikleri

MGolgem2

Ford Otosan Gölcük Fabrikasında bulunan Vehbi Koç Vakfı Kültür Merkezi’nde, her ay tüm Gölcüklülere açık, ücretsiz etkinlikler gerçekleştiriliyor.

 

Genç İzlenim Sergisi : 3 Ocak-28 Şubat : Genç yeteneklerin duygu dünyası… Güncel hayatta edindikleri izlenimler ve esinlemeleri ilie oluşturdukları eserler izleyicilere sunuluyor. Sanatçılar renkli, dinamik ve coşku dolu dışa vurumlarıyla karışık teknikler ile oluşturdukları eserlerde yaşamın içindeki dönüm noktalarına işaret ediyorlar.

 

GencIzlenim4.jpg

 

Tiyatro – “3.Türden Yakın İilişkiler-Başlangıç” : 13 Şubat 2013 Çarşamba saat 20:00 : E.S.E.K, Türk tiyatrosunun ilk bilim kurgu oyyununda kadın erkek ilişkileri ile ilgili ilginç tespitlere şahit oluyoruz. Oyunda yazar Uğur, yeni oyununu yazmak istemekte ama başaramamaktadır. Ve Uğur’un beynindeki fikirler, ne yapıp edip gerekirse onun hayatına sızıp ona bu oyunu yazdıracaklardır. Bu fikirler onunla evlenmek zorunda kalacak, iş kuracak, borç alacaktır.

 

3turdenY1

 

Çocuk Oyunu “Merhaba Gölgem” 17 Şubat Pazar saat 11:00 : Müzikli Çocuk Oyunu. Kahramanımız arkadaşı sandığı gölgesinin peşinden gider. Onunla oyunlar oynar, şakalaşır, zıtlaşır ve eğlenir. Okula gitmesi gerektiğinin farkında ve sorumluluğu içindedir ancak gölgesi onunla gelmek istemez. Gölge oyun oynamak, ip atlamak, çember çevirmek ister.

 

MGolgem2

 

KGorsev3