Nisan ayı indirim kampanyalarımızla Ford sahibi olmak isteyen müşterilerimizi yine çok avantajlı fiyatlar bekliyor.

Kampanyalarımızı duymaya hazır mısınız?

2016 model yılı tüm binek araçlarımızda 20.000 TL’lik krediyi, %1,09 faiz oranı ve 20 ay taksitle; ticari araçlarımızda ise 24.000 TL’lik krediyi, %0 faiz oranı ve 20 ay taksitle sunuyoruz. Aynı zamanda Aile Boyu Test Sürüşü Kampanyası’nda tüm binek araç müşterilerimizi sürpriz hediyelerle karşılarken, 10 Nisan Polis Günü ve 5 Nisan Avukatlar Günü’ne özel kampanyalarımızla ise emniyet ve hukuk sektörü çalışanlarını Nisan ayı boyunca Ford yetkili satıcılarımızda ağırlıyoruz.

FordC-MAX_2015_021

Tüm Binek Araçlarımızda “Aile Boyu Test Sürüşü Kampanyası”

Ailenizle mutlu sürüşler yaşayacağınız aracınızı satın almadan önce test etmenizi istedik. 16-30 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak Aile Boyu Test Sürüşü Kampanyası’nda Ford binek araç ailesinden favori modelinizle test sürüşü gerçekleştirebilir ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Emniyet ve Hukuk Sektörü Çalışanlarına Özel Kampanyalar

8-30 Nisan tarihleri arasında devam edecek olan 10 Nisan Polis Günü ve 5 Nisan Avukatlar Günü’ne özel kampanyalarımızla emniyet ve hukuk sektörü çalışanlarını Ford sahibi yapıyoruz. Kampanyalarımız kapsamında Ford Mondeo, C-MAX ve Kuga’da tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden 2.500 TL, Ford Mustang dışındaki diğer Ford binek otomobillerimizde ve Tourneo Courier ve Tourneo Connect’te ise tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden 1.500 TL’lik indirim sunuyoruz.

Ford Tourneo Courier_2

Ford Ticari Araçlarımızda 0 Faiz Kampanyası

Ford ticari araç ailemiz, Courier, Connect ve Custom modellerimizle 24 ay taksit, %0 faizle 24.000 TL’lik kredi fırsatıyla; Transit modellerimiz ise 20.000 TL’lik kredi 20 ay ve %0 faiz imkanıyla Nisan ayı boyunca müşterilerini sevindirecek. Bu arada Ford Courier’e özel ücretsiz Ford Güvence Paketi kampanyamız Nisan ayında da devam ediyor.

Tourneo Connect

Ford Binek Modellerimizde Cazip Fiyatlar

2016 MY binek modellerimiz 20.000 TL’lik kredi, %1,09 faiz oranı ve 20 ay taksitle; Titanium donanımlı Mondeo aracımız ise 40.000 TL kredi, %0,66 faiz ve 20 ay taksitle Nisan ayı bahar havasını sevdiği araçla yaşamak isteyenleri Ford bayilerimize bekliyor.

Ford dünyasında avantajlı kampanyalar bitmez, gelecek kampanya haberlerimizde buluşmak dileğiyle…