Kasımda Yarış Başkadır!

E-Spor

19 Mayıs’ta gerçekleştirdiğimiz sanal yarış heyecanını 22 Kasım’da bir kez daha yaşamaya hazır mısınız?

Yıllardır destekçisi olduğumuz ve Avrupa Şampiyonluğu da dâhil birçok başarıya imza attığımız Castrol Ford Team Türkiye ralli takımımızla pandemi sürecinde tüm dünyada giderek daha fazla ilgi çeken e-spor organizasyonlarında yer alıyoruz. Tüm dünyada her yaştan otomobil ve yarış severin ilgisini çeken yeni trend e-sporu yakından takip ederek bu alanda çalışmalarını hızlandıran Castrol Ford Team Türkiye ile 22 Kasım’da yeni bir yarış daha düzenliyoruz!

Türkiye’nin ilk ve tek Avrupa şampiyonu ralli takımı Castrol Ford Team Türkiye’nin pilotları ile pist ve e-spor dünyasının ünlü isimlerini bir araya getireceğimiz yarışta Castrol Ford Team Türkiye’nin ralli pilotları Murat Bostancı, Ali Türkkan, Ümit Can Özdemir, Emre Hasbay ve Can Sarıhan’ın e-spor dünyasından Necati Akçay, Sinan Koç, Atakan Tarkan, Ozan Ülkügil ve Emir Aşarı ile mücadelesini izleyeceğiz!

Yarış, 2005’ten bu yana Türkiye’de Formula 1 yarışlarını anlatan ve “Formula 1’in Sesi” olarak da bilinen Serhan Acar’ın muhteşem anlatımıyla ekranlara gelecek ve yine Yiğit Tezcan’ın yorumlarıyla renklenecek.

22 Kasım Pazar günü saat 18.00’de gerçekleşecek bu heyecan dolu yarış Ford Türkiye YouTube kanalından canlı olarak yayımlanacak! Tüm motor sporları tutkunlarını ve yarış severleri ekran başına bekliyoruz!