İşte 6. Fiestam.com Buluşması!

Ford_Fiesta

Fiesta tutkunlarının sosyal medyadaki adı Fiestam.com, Türkiye’nin dört bir yanındaki 10.500 kişilik ailesine katılan yeni üyeleriyle büyümeye devam ediyor. Bu büyük ailenin 600’den fazla üyesi, bu yıl İstanbul Polonezköy’de 6’ncısı düzenlenen büyük buluşma etkinliğinde bir araya geldi. Ford Otosan Kurumsal İletişim Sosyal Medya Ekibi olarak bizler de bu etkinlikteki hiçbir anı kaçırmamak için oradaydık.

Fiestam.com’un bu anlamlı buluşması, İstanbul sınırlarını aşarak Ankara, Balıkesir, Bursa, Gemlik, Yalova, Adapazarı, İzmit, Gölcük, Çanakkale, Konya ve İzmir’den yola çıkan birçok Fiesta tutkununun katılımıyla gerçekleşti. 200’e yakın aracın etkinlik alanını renklendirdiği bu unutulmaz gün, birbirinden güzel anılar biriktirdi.

Herkesin ailesi ve çocuklarıyla birlikte katıldığı bu mutlu günde, Fiesta tutkunları eğlenceli dakikaların keyfini doyasıya çıkardı. Gün boyu devam eden halat çekme, çuval yarışı, canlı langırt gibi eğlenceli yarışmalarda tatlı çekişmelere tanık olurken, evlilik tekliflerinin yapıldığı anlarda ise sevginin hayatımızdaki yerini bir kez daha hatırladık.

Mutlu ve unutulmaz bir günün ardından bir sonraki yıl tekrar buluşmak üzere vedalaşan Fiesta tutkunları, gülümsedikleri en içten fotoğraflarıyla günü ölümsüzleştirdi.

Sizler de büyüyen bu ailenin bir parçası olmak ve gelecek yıl 7’ncisi düzenlenecek büyük buluşmada yerinizi almak ister misiniz? O zaman Fiestam.com sizleri facebook adresine bekliyor.