İşte 6. Fiestam.com Buluşması!

Ford_Fiesta

Fiesta tutkunlarının sosyal medyadaki adı Fiestam.com, Türkiye’nin dört bir yanındaki 10.500 kişilik ailesine katılan yeni üyeleriyle büyümeye devam ediyor. Bu büyük ailenin 600’den fazla üyesi, bu yıl İstanbul Polonezköy’de 6’ncısı düzenlenen büyük buluşma etkinliğinde bir araya geldi. Ford Otosan Kurumsal İletişim Sosyal Medya Ekibi olarak bizler de bu etkinlikteki hiçbir anı kaçırmamak için oradaydık.

Fiestam.com’un bu anlamlı buluşması, İstanbul sınırlarını aşarak Ankara, Balıkesir, Bursa, Gemlik, Yalova, Adapazarı, İzmit, Gölcük, Çanakkale, Konya ve İzmir’den yola çıkan birçok Fiesta tutkununun katılımıyla gerçekleşti. 200’e yakın aracın etkinlik alanını renklendirdiği bu unutulmaz gün, birbirinden güzel anılar biriktirdi.

Herkesin ailesi ve çocuklarıyla birlikte katıldığı bu mutlu günde, Fiesta tutkunları eğlenceli dakikaların keyfini doyasıya çıkardı. Gün boyu devam eden halat çekme, çuval yarışı, canlı langırt gibi eğlenceli yarışmalarda tatlı çekişmelere tanık olurken, evlilik tekliflerinin yapıldığı anlarda ise sevginin hayatımızdaki yerini bir kez daha hatırladık.

Mutlu ve unutulmaz bir günün ardından bir sonraki yıl tekrar buluşmak üzere vedalaşan Fiesta tutkunları, gülümsedikleri en içten fotoğraflarıyla günü ölümsüzleştirdi.

Sizler de büyüyen bu ailenin bir parçası olmak ve gelecek yıl 7’ncisi düzenlenecek büyük buluşmada yerinizi almak ister misiniz? O zaman Fiestam.com sizleri facebook adresine bekliyor.

 

Bu içeriğe bir emoji ile tepki ver!
 • emoji-happy 0 SEVİNDİM
 • emoji-sad 0 ÜZÜLDÜM
 • emoji-angry 0 KIZDIM
 • emoji-heart 2 BAYILDIM
 • emoji-lol 0 AŞIRI GÜLDÜM
 • emoji-surprise 0 ENDİŞELENDİM
 • emoji-clap 0 BRAVO
 • emoji-thumbs-up 2 BEĞENDİM
 • emoji-thumbs-down 0 BEĞENMEDİM
 • emoji-blink 0 HINZIR SENİ
 • Yorumlar

Soner TANIR : Başarıları için Koray Karın arkadaşımızı tebrik ediyorum Saolsun

Yasin : Bu etkinliği düzenleyen başta koray karın beye sonra bu etkinlikte emeği geçen herkeze herkeze çok teşekkürler.

Adem : Harika bir etkinlikti öncelikle Koray başkan olmak üzere tüm fiesta severlere teşekkür ederim..

Soner TANIR : Biz Bir Aileyiz

Aykut paksoy : Başta başkan Koray karın ve tüm emeği geçen herkeze Teşekkürler. Biz bir aileyiz 😊

Savaş koçyiğit : BİZ BİR AİLEYİZ ÖYLE BİR BAĞIMIZ VARKİ GEMİ HALATINI BİLE KOPARIYORUZ EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

Hafize KAYA : Emeği geçen herkeze teşekkürler..Biz kocaman bir aileyiz .

Volkan : Biz buyuk bir aileyiz sagol koray baskan

esbus : Bu etkinlik için Sakarya´ dan kalkıp gelenlerdenız... Koray beye ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.. Bız bir aileyiz... ;)

Burhan : Emegi geçen herkese teşekkürler. BİZ BİR AİLEYİZ FiestaM.com

Recep karapaca : Her zaman oldugu gibi yine sıcacık ve özverili mükemmel bir aile oldugunuzu gosterdik. Bu nedenle emegi gecen basta koray baskanimiza ve diger arkadaslarimiza teşekkürlerimi sunarim. Biz Bir Aileyizz...

İlyas ŞİRİN : Çünkü "BİZ BİR AİLEYİZ" Başta Koray KARIN olmak üzere emeği geçen herkese ford KAR ailesine ve Ford OTOSAN´a desteğinden dolayı Teşekkürler...

Burak : Biz bir aileyiz 👍

önder çağlar : Bizleri bu büyük ailenin içine dahil ettiği için başta koray karın olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler. Her zaman olduğu gibi biz kocaman bir aileyiz

Mahmut ALTAŞ : Biz kocaman bir aileyiz :)

Fatih : Biz Kocaman bir aileyiz bu grubun içerisinde olmak bana gurur veriyor