Güçlü ve Cesur Yeni Ford Ranger!

Ford Ranger

2015 yılında Avrupa’nın en çok satan pick-up modeliyle tanışmaya hazır mısınız? İşte karşınızda cesur ve modern tasarımı, ileri teknolojileri ve üstün yakıt verimliliğiyle dikkat çeken Yeni Ford Ranger!

Güçlü Motor Ailesi, Ford Ranger’da!

XLT versiyonuyla birlikte sunduğumuz, dizel 160 PS gücündeki yeni 2.2 litre TDCi motorun yüksek performansına hayran kalacaksınız. 4×4 Wildtrak modeli ile sunduğumuz, dizel 200 PS gücündeki beş silindirli 3.2 litre TDCi motorumuzla sürüş performansınızı kat kat artırırken, Wildtrak modellerimizdeki 3.2 litrelik 200 PS ve 470 Nm motor ve 4×4 Otomatik Şanzıman ise Ford Ranger’ı tercih etmenizin en büyük sebeplerinden olacak. Bunlarında yanında 4×2 ve 4×4 modellerimiz, altı ileri manuel ve otomatik şanzıman seçenekleri de sizleri bekliyor.

%17’ye Varan Yakıt Ekonomisi, Ford Ranger’da!

Ford Ranger yeni motor seçenekleriyle bir önceki nesline göre %17 oranında yakıt verimliliği sağlıyor.

160 PS motor gücü, 4×2 çekiş sistemi ve manuel şanzıman kombinasyonuyla birlikte sunduğumuz XLT modelimizin 100 km’deki ortalama yakıt tüketimi 6,8 litreyken, 4×2 çekiş sistemine sahip otomatik şanzımanlı XLT modelimizin 100 km’deki yakıt tüketimi ise 7,8 litre!

4×4 sistemiyle gücü verimlilikle birleştiren Yeni Ranger’ımız, 2.2 litre TDCi 4×4 Manuel XLT modelinde 7,1 litre/100 km’lik bir ortalama yakıt tüketim değeri sunarken, otomatik şanzımanlı versiyonunda ise 8,0 litre/100 km’lik değere ulaşıyor. 3.2 litrelik motor ve otomatik şanzıman kombinasyonuna sahip 200 PS güç üreten Wildtrak modelimizde ise ortalama 100 km’de 8,9 litre yakıt tüketimiyle enerjinizi korumaya devam edeceksiniz.

Bir Dolu Akıllı Teknoloji, Ford Ranger’da!

Ford Ranger sunduğu teknolojik özellikleriyle de çok konuşulacak.

Sesli Kontrol sistemine ve dokunmatik ekran özelliğine sahip Ford SYNC 2, 8 inçlik renkli ekranı ile telefon, radyo kontrolü, klima kontrolü ve opsiyonel navigasyon özelliklerini bir arada sunuyor.

Ön ve Arka Park Asistanı, Geri Görüş Kamerası ve Elektronik Stabilite Kontrol Sistemi, Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Eğim İniş Kontrol Sistemi, Devrilme Kontrol Sistemi ile Römork Savrulma Kontrol Sistemi gibi sürücü destek sistemlerimiz ise konfor, güvenlik ve kullanım kolaylığıyla keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Modern Tasarım, Ford Ranger’da!

Euro NCAP’ten 5 yıldız alan tek pick-up olma unvanına sahip aracımız, cesur ve modern tasarımıyla gözlerinizi kamaştırırken güvenlik anlamında da beklentilerinizi katbekat karşılıyor.

Sadece dış değil, iç görünümüyle de büyüleyen modelimiz otomobil benzeri konforlu ve çağdaş iç tasarımıyla sizi şıklığa davet ediyor. Direksiyonun arkasında kümelenen yeni tasarımlı enstrümanlar, çift renkli dijital göstergeleriyle müşterilerimize araç hakkında bilgi verirken; radyo, Bluetooth, telefon, yakıt tüketimi ve birçok diğer fonksiyonlarımız ise ihtiyacınız olan her an sizinle olacak.

Her Segmentte Otomatik Vites Seçeneği, Ford Ranger’da!

XLT modellerimizdeki otomatik vites seçeneği ile 4×2 ve 4×4 segmentinde rakiplerimizi geride bırakıyoruz. Otomatik şanzımana sahip XLT versiyonunda sunduğumuz Geri Görüş Kamerası, Çift Ekranlı Renkli ve Fonksiyonel TFT Gösterge Paneli gibi teknolojiler ile 4×2 XLT AT ve 4×4 XLT AT modellerimiz beklentilerinizin de üstünde bir deneyim sunuyor.

Zorlu Arazi Koşullarına Uyum, Ford Ranger’da!

800 mm derinliğe kadar suda ilerleme kabiliyeti ve yerden 230 mm yüksekliğiyle Yeni Ford Ranger, zorlu arazi koşullarındaki en iyi yol arkadaşınız olacak. 28 derecelik yaklaşım açısı ve uzaklaşma açısıyla dik engelleri onunla korkusuzca aşabilir, 3.500 kilograma kadar yük çekme ve 1.260 kilograma kadar yük taşıma kabiliyetiyle tüm güçlüklerin üstesinden gelebilirsiniz.

Elektrik Destekli Hidrolik Direksiyon sistemimizle, doğal ve rahat sürüşler diliyoruz. Bu sistemimizle park gibi düşük hızlı manevralarda hafiflik ve rahat kullanım, yüksek hızlarda ise hassasiyet sağlanıyor.

Siz de 89.000 TL’den başlayan fiyatlarla cesaretin simgesi Yeni Ford Ranger’ın sahibi olabilirsiniz. Bunun için yetkili satıcılarımıza uğrayıp onunla tanışmanız yeterli!