Liderden, garantili, ekspertizli, kredili..

TN BLog

Ford Otosan olarak ikinci el araç sahibi olmak isteyen otomobil severler için www.fordikinciel.com sitesini kullanıma açtık. Böylece ikinci el araçlara, fonksiyonel ve zengin içerikli site üzerinden ulaşabileceksiniz.

 

 

 

 

www.fordikinciel.com sitesi sayesinde, ikinci el araç sahibi olmak isteyenler, Ford bayi ağının ikinci el araç havuzuna rahatlıkla ulaşarak araçları detaylı olarak inceleme ve uzman incelemesi raporunu görüntüleyerek sağlıklı karar verme şansına sahip olacaklar. Sitede bulunan “Vitrindeki Araçlar” kategorisi Ford severlere yol gösterirken, “Kampanyalar” bölümü sayesinde ikinci el ile ilgili tüm gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olabileceksiniz.

 

Ford Fusion

 

Yayına koyduğumuz siteye üye olanlar takip ettikleri araçları listeleyebilecekler ve ilgilendikleri ya da satmayı planladıkları araçlarla ilgili bayiyle direkt iletişime geçme olanağına sahip olacaklar. Ford severler aradıkları araç tipini bulamadıkları takdirde “Beni Haberdar Et” uygulaması sayesinde, aradıkları model bayiye gelince e-posta yoluyla da haberdar edilecekler. Ayrıca, site sayesinde en yakın bayiyi de tek tıkla kolayla bulabilecek olan kullanıcılar, ikinci el konusunda bilgilendirici sayfalara ve faydalı bağlantılara da rahatlıkla ulaşabilecekler.

 

Ayrıntılı bilgi için www.fordikinciel.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.