Ford Transit Ailemiz Büyüyor!

Ford Transit

Türkiye’nin en çok tercih edilen hafif ticari aracı Ford Transit’in ek donanım ve özelliklere sahip “Limited” versiyonu ile soğuk zincir taşımacılığına yönelik “Frigo Van” versiyonlarını Transit ailemize kattık!

Hafif ticari araç ailemizin sevilen üyesi Ford Transit’i işletme ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını merkezimize alarak geliştirmeyi sürdürüyoruz. Ticaretin lideri Ford Transit’in yepyeni özellik ve ek donanımlarla sunulan “Limited” versiyonu ile mühendislerimiz tarafından geliştirilen özel yalıtım ve soğutucu üniteye sahip “Frigo Van” versiyonunu yakından tanıyalım.

Yepyeni donanım ve özelliklerle “Ford Transit Limited”

Müşterilerimizin, pratiklikten ve konfordan ödün vermeden ticaret hayatlarının operasyonel zorluklarını aşmalarını sağlayan Ford Transit’in “Trend” ve “Deluxe” versiyonlarına ek olarak yeni özellik ve ek donanımlarla geliştirilen “Limited” versiyonunda gövde rengi ön tampon, HID BI-Xenon dinamik ön farlar, 16’’ inç alüminyum jantlar, yan park sensörleri, geri görüş kamerası, arka led tepe lambası, silecek suyu seviye göstergesi, ısıtmalı ön cam, yağmur sensörlü ön silecekler bulunuyor.

Yeni Ford Transit Limited’in iç tasarımında ise Türkçe navigasyon desteği, yolcu hava yastığı, deri vites topuzunun yanı sıra iç konsola eklenen krom detaylar dikkat çekiyor.

Yüksek kapasiteli soğutucuya sahip yeni “Ford Transit Frigo Van”

Ford Transit’in soğuk zincir taşımacılığına yönelik, 11 m3 ve 12.4 m3* baz araç üzerine mühendislerimiz tarafından geliştirilen, orta ve yüksek tavan seçenekleri ile sunulan yeni “Frigo Van” versiyonu; başta gıda olmak üzere ilaç ve çiçekçilik gibi sektörler için de önemli taşıma/nakliye avantajları sunuyor.

Ar-Ge mühendislerimiz tarafından geliştirilen bu soğutucu sistemle sektörde bir ilki de gerçekleştiriyoruz. İkinci kompresör kullanılmayan bu sistem sayesinde, motorda ekstra yüklenme oluşmazken, motorun daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlanıyor. Tavan ünitesi (ilave yoğuşturucu) bulunmadığından tavan gövde sacı modifikasyonu gerektirmediği için de aracın orijinalliği korunuyor, ikinci elde değer kaybı yaşanmıyor. Ayrıca, aracın arka yük kısmında, standart soğutucu ünite ve 65mm izolasyon kalınlığına sahip modüler paneller bulunuyor. Bu paneller, istenildiğinde sökülerek araç tekrar panelvan haline dönüştürülebiliyor.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

* Tamamlanmış Frigo Van aracının net iç yükleme hacmi, orta tavan yüksekliğine sahip araçlarda 8.5m3, yüksek tavan yüksekliğine sahip araçlarda ise 10m3`tür.

** Bozulabilir Gıda Maddelerinin Uluslararası Taşımacılığı ve Taşımalarında Özel Ekipmanların Kullanımı Antlaşması