Ford Show Türkiye’yi Gezdi

thumb

Ford’un ileri teknolojileri ile dikkat çeken yeni modelleri Konya’da başlayıp Muğla’da son bulan etkinliklerle, Anadolu’nun 9 şehrinde tanıtıldı. Katılımcılar Ford etkinlik alanlarımızda araçların teknolojik özelliklerini test ederken, düzenlenen yarışmalar ve gösterilerle eğlenceli vakit geçirdi. Ford araç satın almak isteyenler etkinlik şehirlerinde kendilerine sunulan çeşitli avantajlardan yararlandı.

 

Ford Show

 

Sınıfının en yüksek teknolojileriyle donatılmış Yeni Focus, Yeni Fiesta, Yeni B-MAX, Yeni Kuga ile ticaretin makam aracı Yeni Tourneo Custom modellerini, Anadolu’nun 9 ilinde düzenlediği Ford Show etkinliklerinde meraklılarıyla buluşturduk. Her şehre özel tasarlanmış etkinlik alanlarında, katılımcılara, ileri teknolojileri ulaşılabilir kılan araçlarının üstün özelliklerini deneyimleme fırsatı sunduk. Etkinlik alanlarındaki eğlenceli oyunlar ve ünlü komedyen Yavuz Seçkin’in tek kişilik gösterileri katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

 

29 Mayıs tarihinde Konya’da başlayan Ford Show, Urfa, Gaziantep, Sivas, Ordu, Kocaeli, Edirne ve Çanakkale’nin ardından, 24 Haziran tarihinde Muğla’da son buldu. Her şehirde ikişer gün düzenlenen Ford Show’da, katılımcılar Yeni Fiesta’nın Şehiriçi Güvenlik Sistemi’ni ve Yeni Focus’un Otomatik Park Sistemi’ni test edebilme imkanı buldu. Yeni Kuga ve Yeni Tourneo Custom da etkinlik alanında katılımcıların bilgisine sunuldu. B-MAX’la “Hayata Kapılarını Aç” yarışmasının kazananlarına ise çeşitli ödüller verildi.

Etkinlik düzenlenen şehirlerde, sıfır kilometre Ford otomobil alanlara 500 TL indirim uygulanırken, 2. El almak isteyenler “Serviste KDV Bizden” kampanyasına dâhil edildi. Ford sahipleri ise ücretsiz check-up hizmetinden yararlanırken, 400 TL ve üzeri alışveriş yapanlara polen filtresi ve antibakteriyel sprey hediye edildi. Ayrıca, fren balatası değişiminde yüzde 15 indirim yapılırken, 4 lastik alana Opet’ten 75 TL’lik yakıt hediye edildi.

 

Ford Show boyunca, etkinliğin son günü, her ilde ünlü komedyen Yavuz Seçkin, Ford davetlileri ve etkinliklere katılıp bilet kazanan katılımcılar için şehrin kültür merkezinde tek kişilik gösteri yaptı.

 

Yavuz Seçkin Ford Show

 

Koç Holding tarafından yürütülen “Ülkem İçin Engel Tanımıyorum” sosyal sorumluluk projesine destek amaçlı olarak Ford Show aktivitemizde “1 Ford Dene, Engelliler İçin 1 Okul Yenile” test sürüşü yapıldı. “1 Ford Dene, Engelliler İçin 1 Okul Yenile” sosyal sorumluluk projesi kapsamında aktivite boyunca 2.037 kişi Ford modelleri ile test sürüşüne çıktı. Test sürüşüne katılan müşterilere projeye katkılarından dolayı sertifika ve proje logosundan oluşan çerçeve veya rozet armağan edildi.

 

Ülkem İçin

 

Ford Show

 

Ford Show için hazırladığımız Facebook uygulamasında ise takipçilerimiz Ford Show hakkındaki detaylı bilgilere ve etkinliklerde çekilmiş fotoğraflara ulaştılar.

 

Ford Show

 

 

 

Tüm bu aktivite günleri sırasında sosyal medya kullanıcıları, illere göre etkinlik bilgilerini, skor tablolarını Ford Türkiye sayfasında açılan Ford Show uygulaması sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde takip etme imkânı buldular. Sosyal sorumluluk projesinin, deneme sürüşlerinin, aktivitelerin ve Yavuz Seçkin’in hayranlarıyla çekildiği fotoğrafların yer aldığı uygulama büyük ilgi gördü.

 

Ford Show

 

Ford Show uygulamımıza bu linkten ulaşabilirsiniz.

 

Ford Show