Ford, Bursalı Otomobil Tutkunlarıyla Buluşuyor

2

Ford Otosan, sektörün en yeni teknolojilerini 4-10 Kasım tarihleri arasında Bursa Autoshow’da otomobil tutkunlarıyla buluşturuyor. Ford Otosan’ı; Bursa bayileri Otokoç, Arkas, Sönmez Koç ve Şentürkler Otomotiv temsil ediyor.

 

Bursa Autoshow Fuarı

 

Gelin sergilenmekte olan araçlarımızı yakından tanıyalım:

 

Dünyanın en çok satan otomobili Ford Focus:

 

Yakıt verimliliği, yüksek kalitesi, ileri teknoloji ürünü zengin donanımları ve keyifli sürüş özelliklerinin eşsiz bileşimiyle 2012’de dünyanın en çok satan aracı unvanına sahip olan Focus, aynı zamanda 1.0 litre EcoBoost benzinli motoru kullanan ilk araç!

 

Yükseklik güvenlik ve yeni teknolojileri ile Fiesta:

 

1976 yılından bugüne dünya çapında 15 milyon adetten fazla satılan Fiesta, hayatı kolaylaştıran ileri teknoloji özelliklerine sahip! Dinamik ve sportif tasarımı ile Türkiye’de de otomobil severlerin gönlünü fethediyor!

 

Sınıfının en güçlü benzinli ve en tutumlu dizel motoru Ford Mondeo’da

 

İleri teknoloji ve yüksek kalite donanımı ile sürücülere eşsiz sürüş deneyimi sağlayan Ford Mondeo, sınıfının en güçlü benzinli motoru 240PS’lik 2.0L EcoBoost ve sınıfının en tutumlu motoru 4.9 lt/100 km bileşik ortalama yakıt tüketimine sahip 1.6L TDCi ile beklentileri karşılıyor.

 

Sınıfının eşsizi Kuga:

 

Elleri kullanmaya gerek kalmadan otomatik olarak açılan “Akıllı Bagaj Kapağı”, Ford’un araç içi iletişim ve eğlence sistemi ‘SYNC’ ile ‘Acil Durum Yardımı Sistemi’ gibi sınıfında ilk defa kullanılan teknolojilerine sahip Kuga, yeni PowerShift otomatik vites teknolojisiyle 1.6 litrelik EcoBoost motor seçeneğini birleştirerek sınıfında iddialı bir konumda yer alıyor.

 

Bursa Autoshow Fuarı

 

Geniş ailelerin tercihi C-MAX:

 

Üstün performanslı ekonomik motor seçenekleri ile 5 koltuklu sportif C-MAX modeli geniş ailelerin vazgeçilmezi! C-MAX, yeni çevreci ve performansı yüksek Euro 5 motora Euro NCAP kuruluşu tarafından en yüksek not olan 5 yıldız güvenlik notuna sahip!

 

Hem Avrupa’nın hem Türkiye’nin lideri B-MAX:

 

B-MAV sınıfında yer alan Ford B-MAX, kullanıcılara 1,5 metreye ulaşan sınıfının lideri kapı açıklığı ile otomobile biniş ve inişlerde büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca, EuroNCAP Advanced ödüllü “Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi”ni segmentinde sunan ilk araç olma özelliğine sahip.

 

Tourneo Custom: Ticaretin Makam Aracı:

 

Şık bir dış görünüşe, konfor ve fonksiyonelliğe sahip Tourneo Custom, lüks, ileri teknoloji ve yüksek güvenlik sistemleri ile ön planda! Tourneo Custom, kış şartlarında ve yağmurlu havalarda güvenli sürüşü artıran “Isıtmalı Ön Cam” tüm ürün gamında standart olarak sunuluyor.

 

Konfor ve şıklığı bir arada sunan Transit Connect:

 

Dünyanın dört bir yanına ihraç edilen Transit Connect, yenilenen iç tasarıma, güvenlik özelliklerine ve yüksek teknolojiye sahip. Geniş iç hacmi, dayanıklılığı, yüksek konfor ve güvenlik özellikleri ile kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte!