Fiestam.com Buluşması 2013

fiestamlogo

Fiestam.com 2008 yılın son aylarında Yeni Fiesta’nın satışa sunulmasını takiben 7 kişi olarak başladı. Bugün fiestam.com çatısı altında, Türkiye’nin dört bir yanından, Fiesta’sını yalnızca bir araç gözüyle görmek yerine onunla arasında duygusal bir bağ olan eski-yeni tüm Fiesta dostları ile devam ediyor…

 

Fiestam com

 

Ayda 3 kez buluşan grup üyeleri çeşitli aktivitelerle bu buluşmaları daha eğlenceli ve sosyal bir şekilde gerçekleştiriyor. Buluşmalarda grup üyeleri artık bir aile gibi sadece otomobiller ile ilgili değil her türlü sevinçlerini, üzüntülerini paylaşacak samimiyetteler.

Fiestam com

 

Facebook grubunda aralarında paylaştıkları belgelerle, yeni kalıtan kişiler gruba nereden katıldıklarını, araçlarının özelliklerini , mesleklerini, kan gruplarını v.b bilgileri dolduruyorlar ve birbirleri arasında her türlü yardımlaşmayı bu bilgiler sayesinde yapıyorlar.

 

Daha önce 2 büyük buluşma gerçekleştiren Fiestam.com’cular bu yıl ise 28 Nisan’da Göktürk’te buluştu. İstanbul Eyüp Belediye’sine ait Göktürk’teki tesislerde gerçekleşen büyük buluşmaya yaklaşık 90 Fiesta ve 250 Fiestam.com üyesi katılırken, biz de Ford Otosan olarak ralli ekibimizle birlikte organizayona katılmaktan büyük keyif aldık. Murat Bostancı, S2000 aracıyla yaptığı küçük gösteri ile büyük ilgi gördü.

 

Murat Bostancı

 

Fiestam.com üyeleri ayrıca aktif şehir içi güvenlik sistemini Yeni Fiestalarla birlikte test etme fırsatı da buldular. Bu yılki organizasyon ile ilgili detaylara Facebook Ford Türkiye sayfamızdaki fotoğraf albümümüzden ulaşabilirsiniz.

 

Fiestam com

 

Fiestam.com ekibinin etkinlik ile ilgili hazırladıkları videoları biraraya getirdik…

 

1.BÜYÜK BULUŞMA