F Trucks Kasko ile Çekici ve Kamyonlarımız Güvence Altında

Ford

Ford Otosan olarak her zaman müşterilerimize fayda sağlayacak hizmetlerimizi devreye sokmaya devam ediyoruz. Son olarak HDI Sigorta işbirliği ile geliştirdiğimiz F Trucks Kasko ile ağır ticari araçlarımızı Ford Trucks güvencesi altına aldık. Yetkili satıcılarımız tarafından avantajlı fiyatlarla sunacağımız F Trucks Kasko, olası hasarlara ve kayıplara karşı oldukça kapsamlı bir kasko poliçesi sunuyor.

 

F Trucks Kasko ile uzun yol kat eden Ford Trucks kamyon ve çekici sahipleri, araçlarını daha da güvenli kullanacak ve en son teknolojik ekipman donanımına sahip yetkili servislerimizden garantili onarım hizmeti alabilecekler.

 

 

F Trucks Kasko işbirliği sözleşmesi imza töreninde konuşan Genel Müdürümüz Haydar Yenigün, “Mühendisliği Ford Otosan’a ait ağır ticari araçlarımızın geliştirme sürecinden işletme sürecine kadar müşterilerimiz ile yan yana, iş ortağı bakış açısıyla bir aradayız. Onlardan gelen geri dönüşleri dikkate alıyor, yerli mühendislik ve yerli üretim gücümüzle onların beklentileri doğrultusunda araçlarımızı geliştirip üretiyoruz. Benzer şekilde müşterilerimizin işletme maliyetlerini en aza indirmek, araçlarının daha uzun ömürlü ve güvenli kullanımını sağlamak üzere satış sonrası hizmetlerimizi devreye alıyoruz. F Trucks Kasko, Ford marka ağır ticari araçların onarımlarını Ford Trucks güvencesi altında sağlamak üzere HDI Sigorta ile birlikte geliştirildi. F Trucks Kasko poliçesi ile Ford Trucks güvencesi altındaki araçların onarımları deneyimli, eğitimli ve bilgili bir kadroya sahip, Türkiye çapındaki yaygın 4S tesislerimizde, teknolojik ekipmanlar ile yapılacak. Tüm Ford Trucks müşterilerine hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

 

 

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ise “HDI Sigorta’nın Türkiye’deki büyümesine paralel olarak otomotiv sektöründe markalı kasko poliçelerinin önemi de giderek artmaktadır. Ford Trucks ile yapılan işbirliği bu süreçte HDI Sigorta için büyük bir önem arz etmektedir. Her iki tarafın da kazanacağı bir proje olmasından dolayı memnuniyetimi bir kez daha belirtmek isterim. 2015 yılında hedeflerimizden biri de bu işbirliğinin en verimli şekilde geliştirilerek yürütülmesi olacaktır” dedi.