Emeklerin Altın İzleri Olur…

Altın İz 2019

Çalışma hayatlarını 10, 20, 25 ve 30 yıldır şirketimiz bünyesinde geçiren arkadaşlarımız “Altın İz Hizmet Ödülleri” töreninde ödüllendirildi. Bu yıl beşincisi düzenlenen ve 10, 20, 25 ve 30. yıllarını tamamlayan 366 çalışma arkadaşımızın ödüllendirdiği “Altın İz Hizmet Ödülleri” törenine üst düzey yöneticilerimiz, Türk Metal Sendikası temsilcileri ve çalışma arkadaşlarımız katıldı.

Genel Müdürümüz Haydar Yenigün, “Her geçen yıl sizlerin üstün gayret ve emekleriyle Ford Otosan’ı zirveye doğru hep birlikte taşıyoruz ve taşımaya da devam edeceğiz. Sizler Ford Otosan’da altın izler bırakırken, deneyimlerinizi diğer arkadaşlarımızla paylaşıyorsunuz ama bunu yaparken çok daha önemli bir görevi daha yerine getiriyorsunuz. Farkında olmasanız bile davranışlarınız, hareketleriniz ile Ford Otosanlı olmanın ne demek olduğunu, değerlerimizi tüm arkadaşlarımıza aktarıyorsunuz. Her birinizin birey olarak yarattığı katma değerin ve geleceğe doğru attığımız her adımdaki emeklerinizin farkındayız. Bu nedenle, siz değerli çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Her birinizin Ford Otosan’daki izi, derin ve eşsiz,” sözleriyle 366 çalışma arkadaşımızı gururlandırdı.

Türk Metal Sendikası Genel Mali Sekreteri Uysal Altundağ ise yaptığı konuşmada, “Bugün burada ödül alanlar yani sizler, emek ve tecrübeyi bir hayata sığdırmış, bir vücutta bir araya getirebilmiş kişilersiniz. Bugün Ford Otosan, tüm dünyanın gıpta ile baktığı bir otomotiv devi olarak güçlü ve ayakta ise, burada en büyük pay sizlerin yıllarınızı vererek edindiğiniz tecrübelerin üretime, Ar-Ge'ye yansımasından kaynaklanıyor. Başarı başkalarının geçirdiği tecrübelerden faydalanmaktır. İşte Ford Otosan'ın başarı öyküsünün temelinde bu gerçek yatıyor,” sözleriyle büyük alkış aldı.