Coşkun Aral’la Ford Transit Anılarınız Ölümsüzleşiyor

50 Yıllık Yolculuk

İlk hattan indirildiğinden bu güne yarım asrı geride bırakan Ford Transit’in 50. yılını kutluyor ve Ford Transit serüveninin şerefine yepyeni bir kampanya başlatıyoruz.

www.50yillikyolculuk.com web sitesi üzerinden 2 Mayıs’ta başlayacak ve 30 Haziran’da sona erecek kampanyamızın ana kahramanları Ford Transit ve siz! Sürpriz konuğumuz ise Coşkun Aral.

Yolu Ford Transit ile kesişen herkes www.50yillikyolculuk.com web sitesinde hikayesini anlatıyor, seçilen 5 şanslı hikaye Coşkun Aral’ın yönetmenliğinde belgesel oluyor.

Siz Transit’i Anlatın, Coşun Aral Filme Çeksin

Ford Transit hayatınıza neler kattı? Hayatınızda neyi kolaylaştırdı? Bu soruların cevabını vermek için Ford Transit’in hayatınızdaki nasıl dokunduğunu siz anlatıyorsunuz, usta belgeselci Coşkun Aral da içlerinden seçtiği 5 hikayeyi filme çekerek ölümsüzleştiriyor.

Başvurularınız arasından jürimizin seçtiği 50 hikaye ise 50 yıllık Ford Transit macerasını anlatan anı değerinde bir kitapta tüm katılımcılarımıza hediye ediliyor.

Ford Transit ile başardığınız kimsenin aklına gelmeyecek işleri, sizi kahkahalara ve sımsıcak duygulara boğan anıları anlatın. Biz sizi dinleyelim, Coşkun Aral da hikayenizin belgesel filmini çeksin.

Siz paylaşın ki, birlikte bu efsanevi aracın ülkemizdeki 50. yılına yakışır izler bırakalım.

Ford Transit’in 50. yılı kampanyamızda hikayelerinizi www.50yillikyolculuk.com web sitesi üzerinden 30 Haziran’a kadar gönderebilirsiniz. Hikayeleriniz bol, işleriniz ve yolunuz her daim açık olsun.

#FordileYolda Tüm Maceralar

Ford ile Yolda
TÜM GALERİLER

En Çok Okunanlar