Coşkun Aral’la Ford Transit Anılarınız Ölümsüzleşiyor

50 Yıllık Yolculuk

İlk hattan indirildiğinden bu güne yarım asrı geride bırakan Ford Transit’in 50. yılını kutluyor ve Ford Transit serüveninin şerefine yepyeni bir kampanya başlatıyoruz.

www.50yillikyolculuk.com web sitesi üzerinden 2 Mayıs’ta başlayacak ve 30 Haziran’da sona erecek kampanyamızın ana kahramanları Ford Transit ve siz! Sürpriz konuğumuz ise Coşkun Aral.

Yolu Ford Transit ile kesişen herkes www.50yillikyolculuk.com web sitesinde hikayesini anlatıyor, seçilen 5 şanslı hikaye Coşkun Aral’ın yönetmenliğinde belgesel oluyor.

Siz Transit’i Anlatın, Coşun Aral Filme Çeksin

Ford Transit hayatınıza neler kattı? Hayatınızda neyi kolaylaştırdı? Bu soruların cevabını vermek için Ford Transit’in hayatınızdaki nasıl dokunduğunu siz anlatıyorsunuz, usta belgeselci Coşkun Aral da içlerinden seçtiği 5 hikayeyi filme çekerek ölümsüzleştiriyor.

Başvurularınız arasından jürimizin seçtiği 50 hikaye ise 50 yıllık Ford Transit macerasını anlatan anı değerinde bir kitapta tüm katılımcılarımıza hediye ediliyor.

Ford Transit ile başardığınız kimsenin aklına gelmeyecek işleri, sizi kahkahalara ve sımsıcak duygulara boğan anıları anlatın. Biz sizi dinleyelim, Coşkun Aral da hikayenizin belgesel filmini çeksin.

Siz paylaşın ki, birlikte bu efsanevi aracın ülkemizdeki 50. yılına yakışır izler bırakalım.

Ford Transit’in 50. yılı kampanyamızda hikayelerinizi www.50yillikyolculuk.com web sitesi üzerinden 30 Haziran’a kadar gönderebilirsiniz. Hikayeleriniz bol, işleriniz ve yolunuz her daim açık olsun.

Bu içeriğe bir emoji ile tepki ver!
 • emoji-happy 0 SEVİNDİM
 • emoji-sad 0 ÜZÜLDÜM
 • emoji-angry 0 KIZDIM
 • emoji-heart 0 BAYILDIM
 • emoji-lol 0 AŞIRI GÜLDÜM
 • emoji-surprise 0 ENDİŞELENDİM
 • emoji-clap 0 BRAVO
 • emoji-thumbs-up 0 BEĞENDİM
 • emoji-thumbs-down 0 BEĞENMEDİM
 • emoji-blink 0 HINZIR SENİ
 • Yorumlar

Ergül yıldız : ford transit tek kelime ile ustune kamyonet tanimam 1997 model bir sirkette 2 yıl kullandim simdi kendi isletmeme aldim 1996 model gerektiginde 4 ton banamisin demez gotururuz gerekdiginde sol seridi 150 ile kapatir gider saat gibi gider. isuzu mutsibishi cok kullandim ama transit ayri birsey oldugunu gec farkettim isuzu ve mutsibishi yuk atardik rampada gitmezdi yol tutusu hic olmaz di hele ki yagmurlu havalarda bir montaja gittim izmite donusu 3 araba donduk isuzu mutsibishi ve transit yagmur bastirdi aniden silecekler yetistirmiyo pes pese geliyoduk yagmur yaginca kimse gelemedi transit yol tutusu ve cevikligi ile ne rampa ne yagmur ne camur demeden giden bir makina burdan forda tesekuer 1 gun yolda koymadi :)

Uğur andiçer : Yaşım 7 veya 8 di ilk fordumuz yuvarlak farlı 68 model ford du benzinli motordu ben temizliğini yapardım durakta 85 86 model fordlar vardı hayranlıkla lnları izler direksiyona oturup saga sola çevirip sanki araba sürerdim bizim ford dun petalları tabana doğru basmalıydı günler geçiyor seneleer geçiyor ford transıt 15 lx çıkarıyor herkes hayranĺkla onu izliyor .benim yasım 15 16 onu süren şöferle sohbet ediyorum kalkışta arabanın önü kalkıyor diyor o anlatıyor ben hayal ediyorum.seneler géçiyor yaşım 30 da 2009 ford 200 beygir ford alıyorum o abinin anlattığı aklıma geliyor arabanın önü kalkıyor ve direksiyonda benim hayal gerçek olmuştu otobanda taksiler ağlıyordu allaha şükür kazasız belasiz onu sayıp 2015 aldım fordun üstüne yok yaşim 38 ama babamın benimle gurur duyduğunu hissediyorum uğur andiçer 05362818724

Mehmet küçükgözlü : Ford bir ayrıcalık o bir efsanedir