Bu Ayın Kazananı Instagram!

Liste Görseli

Ağustos anketimizin kazananı belli oldu! Instagram! Tatiller, bayramlar ve tabii ki en güzel yaz paylaşımları. Madem Instagram’ı daha sık kullanıyorsunuz, biz de paylaşımlarınızı daha da güzelleştirecek 5 farklı uygulama öneriyor, sizin önerilerinizi de yorumlara bekliyoruz.

1. Split Camera

Bu uygulama ile hazır şablonlar üzerinden kendi fotoğraflarınızı çekip aralarını buğulayarak aynı ortamda klonlarınızla çoğalmış gibi görünebilir, beğenilerinize beğeni kattırabilirsiniz.

2. Pixlr-o-matic

Bu uygulamadaki çok farklı ışık oyunları, değişik filtre ve çerçevelerle en olmaz dediğiniz fotoğraflar bile hesabınızın yıldızı olacak.

3. Nutshell

3 ayrı fotoğraf çekiyorsunuz, her bir fotoğrafa farklı detaylar ekleyebiliyorsunuz ve sonra ne mi oluyor? Nutshell bu 3 fotoğrafı tek bir video gibi birleştiriyor ve size bunu sevdiklerinizle paylaşmak kalıyor.

4. Snapseed

Hani şu siyah beyaz fotoğraflar vardır, sadece bir detayı renklidir… Mesela mavi gözlü bir kedi ya da kırmızı rujlu bir selfie… Evet, bu uygulama ile siz de artık arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

5. Photorepost 

Sevdiklerinizle çektiğiniz grup fotoğraflarınızı birbirinize yollayıp ayrı ayrı paylaşmak yerine bırakın aranızdan biri paylaşsın, siz de bu uygulama ile onun paylaşımını yeniden paylaşın.