Ford Tourneo Courier Blackline Serisi Türkiye’de!

courier

Şık ve modern tasarımıyla dinamik bir görünüm sunan yeni Tourneo Courier Blackline serisi ile tanışmaya hazır mısınız?

1.5L TDCi Dizel Motor Seçeneğiyle Daha Güçlü

Hafif ticari araç ailesindeki ürün yelpazemizi güçlendirmeye devam ediyoruz. Mayıs ayında teslim edilmek üzere 1.5L TDCi dizel motor seçeneğiyle Türkiye’de satışa sunacağımız Tourneo Courier Blackline serisi merakla bekleniyor. Kontrast renklerde spor şeritler, manyetik ön ve arka tampon alt koruma, 16 inçlik metalik gri alaşım jantlar, yan aynalar ve gövde rengi yan etekler serimizi göz alıcı kılan özellikler arasında yer alıyor.

İnce Detaylarla Süslü İç ve Dış Tasarımıyla Daha Modern

Hafif ticari araç ailemizin yeni serisi Yeni Tourneo Courier Blackline’da kalın sportif şeritler önden arkaya uzanırken, 16 inçlik manyetik gri alaşım jantlar aracımızı tamamlıyor. Serimizin iç tasarımında ise parçalı deri koltuklar ve deri kaplama direksiyon simidi sizi eşsiz bir yolculuğa çıkarmak için beklerken; koltuklar, direksiyon simidi ve vites topuzundaki kırmızı renkli dikiş detaylar yolcularınızın dikkatini çekiyor. 4 kişilik aracımız, az yer kaplayan yapısına rağmen sıra dışı bir bagaj hacmi ve yolcu alanı da sunarak keyifli bir sürüş keyfi sunuyor.

Ford Tourneo Courier Blackline serisi, 1.5L TDCi dizel motor seçeneğiyle 67.165 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla sizi yetkili satıcılarımıza bekliyor.