Kampanyalarla dolu bir Mart ayıyla karşınızdayız. 2016 model binek araçlarımızda 20.000 TL’lik kredi, %1,19 faiz oranı, 20 ay taksitle; ticari araçlarımızda ise 24.000 TL’lik kredi, %0 faiz oranı, 24 ay taksitle yetkili satıcılarımızda sizleri bekliyor.

FordMondeo 2015

Dünya Kadınlar Günü ve Tıp Bayramı’na Özel Kampanyalar

Kadın müşterilerimiz, Mart ayı boyunca geçerli olacak “Dünya Kadınlar Günü” kampanyamızla gelişmiş SYNC multimedya bağlantı teknolojisine sahip Ford B-MAX ve Ford Fiesta’ya 1.500 TL indirimle sahip olacak.

“Sağlık Personeli” kampanyamızla ise Ford Mondeo, C-MAX ve Kuga modellerimizi anahtar teslim fiyatı üzerinden 2.500 TL indirimle sunuyoruz. Ford Mustang dışındaki diğer binek araçlarımızda, Tourneo Courier Kombi ve Tourneo Connect Kombi’de ise tavsiye edilen anahtar teslim fiyatımız üzerinden 1.500 TL’lik indirim, sağlık çalışanlarımızı bekliyor.

B-max

Ticari Araçlarımızda Avantajlı Fiyatlar

Bu fırsatlar kaçmaz! Tüm hafif ticari araçlarımıza 24 ay taksit, %0 faizle 24.000 TL’lik kredi kullanarak sahip olmak ister misiniz? Peki, Ford Connect’e tavsiye edilen anahtar teslim fiyatımız üzerinden 4.000 TL, Ford Courier’e ise 1.500 TL takas desteğiyle sahip olmak ister misiniz? Yeni Transit Minibüs araçlarımızdaki “Servis Kampanyası” da Mart ayı boyunca devam edecek.

Ford Courier

Ağır Ticari Araç Markamız Ford Trucks da Fırsatlarla Dolu

Ağır ticari araç markamız Ford Trucks da Mart ayına özel fırsatlarla sahiplerini bekliyor. Euro 5 emisyonlu Ford Trucks 1846T ve 1838T çekicilerimize ayda sadece 5.000 TL taksitle sahip olabilirsiniz.

İhtiyacınız olan ikinci el araca ise yeni markamız TruckMarket‘te ekspertiz raporlu, garantili ve Ford Trucks güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Ayrıca her marka ve model ikinci el ağır ticari araçlarımızda 80.000 TL’ye 12 ay, 0 faiz fırsatı TruckMarket’te!

Ford_Cargo_1846T

Nisan sonuna kadar geçerli olacak Ekoservis Paketi’yle ise garanti süresi dolan tüm Ford Trucks araçlarınızın yağ ve filtre değişimini 349 TL’den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Mart ayı boyunca devam edecek kampanyalarımızla binek, hafif ticari ve ağır ticari araç sahibi olmak isteyen herkesi yetkili satıcılarımıza bekliyoruz.