Akıllı Mobil Teknolojilerimizle MWC 2015’teydik

Ford-tn

Her yıl İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenen ve mobil teknoloji dünyasının trendlerini belirleyen Mobile World Congress (Mobil Dünya Kongresi) merakla bekleniyor.

 

Birçok yeni ürün ve hizmetin tanıtıldığı etkinlik bu sene 2-5 Mart tarihleri arasında düzenlendi. MWC 2015’e tüm dünyadan 85,000 kişi ve 1,800 firma katılım sağlayarak mobil teknoloji dünyasını bir araya getirdi.

 

 

Peki, biz burada ne yaptık?

 

Aslında, biz, yenilik haberlerimizle bir kaç yıldır Mobile World Congress’e manşet oluyoruz. Başkanımız Bill Ford, 2012 yılında akıllı araç ve taşıma sistemlerimizin “Blueprint for Mobility” teknolojisiyle geliştirileceğini açıklamıştı.

 

O zamandan beri biz de, ses ile aktive olarak sürücülerin ellerini direksiyondan kaldırmadan, güvenli bir şekilde telefon görüşmesi yapmalarını ve mobil cihazlarındaki uygulamalara ulaşmalarını sağlayan SYNC sistemimizi geliştirdik.

 

 

B-MAX ve Focus modellerimizi de yine Mobile World Congress’te sergilemiştik.

 

Bu yıl, stratejilerimizi dünyanın gelişen bağlantıları, mobil teknolojileri, özerk araçlar ve büyük verilerdeki yenilik hareketlerine göre tasarlayarak, müşterilerimizin deneyimlerini daha fazla açığa çıkarmayı hedefliyoruz.

 

Daha şimdiden Las Vegas, Consumer Electronics Show için dünya çapında 25 mobil deneyim sunacağımızı duyurduk bile… Sıradaki yenilik haberlerimiz için bizi takip etmeye devam edin!