Ağustos Ayı Geldi, Kampanyalar Geldi

Ford Slider

Ford sahibi olmak isteyen müşterilerimizi ağustos ayında kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor. Bu cazip fırsatlarla tüm Ford tutkunlarını direksiyon başına çağırıyoruz.

“Ford Mavi Plan” ile Otomobiliniz Kapınızda!

İlk müjdemizi verelim: Ağustos ayına özel “Ford Mavi Plan” kampanyamızla C-MAX‘e 899 TL, Mondeo‘ya ise 1.299 TL aylık taksitlerle sahip olabilirsiniz. Peki, Ford Mavi Plan kampanyamızın avantajlarını biliyor musunuz? Ford Mavi Plan, müşterilerimize özel tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilen Ford Options kredi ürünü ve Ford’un Değerli Alım Garantisi’nden oluşuyor. Aynı zamanda her 2 yılda yeni bir Ford sahibi olma imkanı ve standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri de Ford Mavi Plan’ın diğer avantajlı özellikleri arasında yer alıyor.

Kredi Fırsatlarımızla Hayallerinizdeki Otomobile Kavuşun

Ağustos ayı kampanyalarımız kapsamında “Otomobil almak için uygun bir kredi fırsatı bekliyorum.” diyenleri mutlu edecek bir haberimiz de var. 20.000 TL’ye 20 ay %0,99 faiz kampanyamızla hayallerinizdeki otomobili kapınızda bulabilirsiniz. Ayrıca “Her Şey Dahil Finans Paketi”mizin kapsamındaki FKasko alımlarında, Ford Kuga için 20.000 TL’ye 20 Ay, %0,49 kredi imkanı sizleri bekliyor.

Anahtar Teslim Fiyatlarında Büyük İndirimi Kaçırmayın!

Ağustos ayı kampanyalarımızı saymaya devam ediyoruz. Ford Mondeo, C-MAX ve Kuga modellerimizde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 2.500 TL’lik indirim, Fiesta modellerimizde ise tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.000 TL’lik indirim fırsatı tam size göre. Ayrıca kampanya dahilinde 47.650 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla Ford Fiesta, 74.675 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla ise C-MAX sahibi olabilirsiniz.

3 Yıl Sınırsız Km Garantisiyle Ticari Modellerimizden de Kaçamazsınız

Ağustos ayı ticari modellerimiz için de fırsatlarla dolu bir ay. Ford Connect ve Transit minibüs modellerimizde 24.000 TL’ye 24 ay %0 faiz, Ford Custom, Courier ve Ranger modellerimizde ise 20.000 TL’ye 20 ay %0 faiz imkanı sizlere Ford sahibi olmanın yollarını açıyor. Ayrıca tüm ticari modellerimizde 3 yıl sınırsız km garanti de sunuyoruz.

Aracınızın servis hizmetine de katkıda bulunmak istedik. Bu nedenle tüm otomobil, hafif ve orta ticari modellerimizde FKasko alımında 200 TL tutarında (KDV dahil) servis çeki hediyeniz bizden!

Evet, hayallerinizdeki Ford’a kavuşmak için önünüzde fırsatlarla dolu bir ağustos ayı var. En kısa sürede sizi Ford yetkili satıcılarımıza bekliyoruz.